Nils Meisselpaste – smar do młotów hydraulicznych

Start >> Nils >> Nils Meisselpaste – smar do młotów hydraulicznych

 Smar do młotów hydraulicznych Nils Meisselpaste

Nils Meisselpaste jest pastą smarującą na bazie aluminium, miedzi i grafitu stworzoną specjalnie do użycia w młotach hydraulicznych wyburzeniowych i górniczych. MEISSELPASTE zawiera m.in. miedź, krzem, zagęszczacz aluminiowo-potasowy i grafit jako kompozycję smarującą w ekstremalnym ciśnieniu i temperaturze (od -20 do +1100 st. C.).  Smar ten (ściślej kwalifikowany jest jako pasta)  zapewnia doskonałą odporność EP (klasa NLGI 2), jak również niespotykaną wytrzymałość na działanie wody i wilgoci. Gwarantuje doskonałą ochronę i smarowanie na górnym styku grota. Nils Meisselpaste - 500g

Zastosowanie:
Meisselpaste służy głównie do smarowania grota listwy w młotach hydraulicznych. Może mieć również niezastąpioną funkcję przy ochronie i zabezpieczeniu elementów przed zapieczeniem i wysokimi naciskami. Nie nadaje się do łożysk.

Stanowi idealną alternatywę do serwisowych systemów smarowania m.in. Atlas Copco i Lincoln. Smar do młotów górniczych i wyburzeniowych Atlas Copco, Krupp, Montabert, Rammer, Indeco, itp.

DIN 51502 :  MF 2 U-20

Opakowania:

tuba 400g (kartusz typowy do smarownic ręcznych),

tuba 500 g (kartusz z gwintem, system np. Atlas Copco),

opak.  18kg , 50kg, 180kg

Zapytaj jaka jest aktualna cena

Dzwoń

Wyślij e-mail

Beczka oleju =  dostawa gratis
Koszt dostawy na terenie kraju
min. 180kg