Nils

logo NILS

  NILS S.p.A.

   I-39014 Postal (BZ)
   Via Stazione, n° 30
   Włochy

 

 

Firma NILS istnieje na rynku od roku 1971 posiadając obecnie laboratoria, magazyny i biura w Austrii, Szwajcarii i we Włoszech. HURTOWNIA I DYSTRYBUTOR SMARÓW NILS

NILS to producent wysokowydajnych smarów i olejów dla sektora motoryzacyjnego, budownictwa, przemysłu, przemysłu spożywczego, rolnictwa i motocykli. Firma ma bogate doświadczenie m.in. w sektorze związanym z wyciągami górskimi oraz ratrakami pracującymi w ekstremalnych warunkach.

W ciągu wielu lat firma zdobyła globalne know-how i  osiągnęła świadomości ekologiczną, która pozwala oferować klientom od prostych do złożonych rozwiązań w zakresie gospodarki smarowniczej.

My jako dystrybutor, hurtownia smarów Nils wychodzimy ze swoją ofertą  do klientów, którzy szukają wysokiej jakości smarów do małych prac eksploatacyjnych, aż po zaawansowane rozwiązania związane z gospodarką smarowniczą.

Firma NILS bardzo duży nacisk kładzie na ekologię i wszystkie produkty stara się tworzyć tak, by w żaden sposób nie zagrozić naturze.  Nils to marka m.in. szerokiego wachlarza wysokiej jakości  produktów biodegradowalnych oraz smarów i olejów z certyfikatami NSF H1.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Nils,  partnerem firmy Prooil S.C.

Certyfikaty jakości

 

Nils zyskał zaufanie wielu przedsiębiorstw w kraju oraz u naszych zachodnich sąsiadów. Przykładowe marki firm zachodnich, które używają i rekomendują środki smarne NILS:

Rekomendacje producentów

 www.nils.eu