Orlen Oil

Jesteśmy partnerem handlowym firmy:

Orlen Oil

ORLEN OIL Sp. z o.o.

ul. Opolska 114,
31-323 Kraków

Dzięki wysokim standardom, jakie posiada nasza hurtownia Orlen Oil każdego dnia obsługujemy wielu klientów z całego kraju. Jesteśmy często wybieranym dystrybutorem ze względu na staż, doświadczenie, ale także przez szybkie realizowanie zleceń. Ekspresowe działanie jest bardzo istotne w sektorze motoryzacyjnym i przemysłowym.

Oleje Platinum

My jako dystrybutor olejów Orlen Oil gwarantujemy rzetelną obsługę najwyższej jakość produktów z oferty sprzedażowej polskiego producenta. Każdy taki produkt jest testowany i poddawany odpowiedniej kontroli zanim trafi do sprzedaży. Jest to jeden z powodów, dzięki którym m.in. oleje Platinum
zdominowały branżowy rynek. Obecnie stosowane są do każdego rodzaju silników, posiadając i spełniając najnowsze normy, specyfikacje oraz aprobaty.

Oferta produktów Orlen Oil trafia do każdego odbiorcy. Możemy Państwu zaoferować m.in.:

najlepszy olej silnikowy w transporcie i motoryzacji,

– specjalistyczny smar i olej przemysłowy,

oleje i smary stosowane w rolnictwie,

płyny eksploatacyjne

Jeśli interesuje Państwa zakup olejów bez akcyzy, czyli z pominięciem podatku akcyzowego to gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pomagamy jak dobrać najlepszy, odpowiedni olej, smar do maszyny, auta, motocyklu… Aplikacja pokazuje m.in. jaki olej jest zalecany i ile litrów jest w układzie smarowania. Dobierz olej Orlen Oil

Karta Charakterystyki (MSDS) produktu jest ważnym dokumentem każdego jakościowego środka chemicznego w obrocie handlowym. Kliknij tutaj żeby pobrać…

Do grona zadowolonych naszych klientów należą zakłady produkcyjne, kopalnie, firmy transportowe, gospodarstwa rolne oraz indywidualni klienci z całej Polski.

Prowadzimy outsourcing gospodarki smarowej lub możemy umówić i zaoferować usługi mobilnego i stacjonarnego serwisu Power Service z Orlen Oil, który oferuje badania olejów, filtracje, itd.

Bogata oferta produktowa,  1 beczka oleju = darmowa dostawa, sprawna obsługa, gwarancja jakości, niskie ceny – to wszystko sprawia że maksymalizujemy korzyści naszych Klientów.  W większości realizacji zamówień towar wysyłamy bezpośrednio z rafinerii firmą spedycyjną. Czas realizacji dostawy z reguły nie przekracza 2-3 dni roboczych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie pytań i niejasności nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. 

 

Zobacz więcej o firmie Orlen Oil:

Zobacz produkty, które oferujemy …