Płyn do chłodnic PETRYGO Q New

Start >> Orlen Oil >> Płyn do chłodnic PETRYGO Q New

Orlen Oil Petrygo Q New

 

Petrygo Q to wielosezonowy płyn do chłodnic samochodowych, odporny na niskie temperatury.  Stworzony został na bazie glikolu etylenowego wysokiej jakości. Zawiera w swoim Petrygo Q Newskładzie dodatki uszlachetniające: inhibitory korozji, stabilizatory rezerwy alkalicznej i środki antypienne. Dzięki zastosowanym dodatkom Petrygo Q charakteryzuje się wysokim poziomem ochrony antykorozyjnej w stosunku do elementów układu chłodzenia.  Posiada barwę błękitno – niebieską.
Z powodzeniem może być stosowany także w chłodnicach aluminiowych. Płyn nie zawiera niebezpiecznych substancji takich jak: azotyny, fosforany, aminy, borany.

  • Zastosowania

Płyn Petrygo Q New jest niskozamarzającym , wielosezonowym płynem przeznaczonym do układów chłodzenia silników samochodowych. Jest to środek uniwersalny nadający się do stosowania w każdym układzie silników samochodowych. Stosowany w silnikach zarówno w nowoczesnych, zbudowanych głównie z aluminium jak i w starszych typach. Płyn Petrygo Q może być przechowywany przez okres 3 lat od daty produkcji. Okres eksploatacji płynu w układzie chłodzenia wynosi co najmniej 3 lata lub 100 tyś. kilometrów.

 

  • Normy, aprobaty, specyfikacje
Temperatura krystalizacji °C -35

Spełnia wymagania

PN-C 40007:2000, ASTM D 3306-03 i BS 6580

Certyfikowany przez Instytut Transportu Samochodowego. Posiada certyfikat na Znak Bezpieczeństwa B. Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2008

 

Opakowania: 5L, kanister 20 L, beczka 205 L, mauzer 1000 L
Zapytaj jaka jest aktualna cena

Dzwoń

Wyślij e-mail

Beczka oleju =  dostawa gratis
Dostawa na terenie kraju min. 180kg